Karczma

                                Pensjonat

 

                          Domki

BACA 2 -

to Nasz 2 dom który znajduje się po przeciwnej stronie ulicy.

Proponujemy Panstwu pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami tv wi-fi.

Obiekt posiada mini siłownie oraz plac zabaw dla dzieci oraz zamykany parking .

Istnieje możliwość wyzywienia  sniadania, obiadokolacje 

 

 

Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka wypoczynkowego. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje z łazienkami,  czjnik, ręczniki, wi-fi.  Wszystkich, którzy po dniu pełnym wrażeń, pragną efektywnie się zrelaksować, zapraszamy do skorzystania z sauny.

Aby jeszce bardziej umilić Państwu pobyt jeszcze w tym roku otwarcie sali - bilard, cymbergaj, pokój zabaw dla najmłodszych dzieci jak również narciarni.

Nie zapomnieliśmy o tym, że ostre górskie powietrze niezwykle wzmaga apetyt, dlatego zaraz przy domu została otwarta karczma regionalna, w której dobrej strawy nigdy nie brakuje. Tu zapewniamy codziennie miłą atmosferę i wspaniały klimat do hucznej zabawy.

Dom położony jest w Poroninie - w pewnej odległości od drogi prowadzącej do Bukowiny Tatrzańskiej. Jest to idealna baza "wypadowa" na wędrówki w góry, długie spacery czy też rajdy na rowerach górskich . Zaś zimą usytuowanie domu sprzyja miłośnikom białego szaleństwa, ponieważ w pobliżu znajdują się wyciągi narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności.

BACA II

BACA I


 


 

 

 

Krzysztof Cudzich


ul. Tatrzańska 5f
34-520 Poronin


tel. (018) 20 74 388 
fax. (018) 20 01 449
kom. 0 696 418 241


e-mail: biuro@bacaporonin.pl